Základní škola Šafaříkova Valašské Meziříčí
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 20. 1.

8. roč 2. hodina NJ žáci ze skupiny Škulavíková se rozdělí do ostatních skupin NJ ke své třídě: 8.A Hrstková; 8.B Kulišťáková, 8.C Břoušková

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1.A bes bes
1.B bes bes
1.C bes bes
2.A lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž
2.C lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž
3.A lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž
3.B lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž
3.C lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž lyž
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Biskupová Petra Soch Soch - - .. .. -
Dočkalová Zdenka - - Mal Mal Mal Mal Mal Mal - - - -
Doležalová Ivana Těž Ada Kul Gol - -
Farkašová Barbora .. ..
Fojtík Ondřej MikK MikK Bor Bor Břo Kli - -
Garzina Petr - - - - - - - - - - - -
Hendrych Milan - - Bil - - - - - -
Klosová Michaela - - Maz Pel Hrs Kli - -
Kubáňová Gabriela - - .. .. .. .. Hrs - - - - -
Oborná Hana Pol Pol MikK Ves - - - -
Ondruchová Marcela .. ..
Sedlářová Jana -
Strážnická Karla .. ..
Šimčíková Lenka - - Kru Zav - Kru Kru - - - - -
Škulavíková Jana - - Kul Kru Kli .. - - -
Vašutová Miroslava - - .. .. .. .. - - - - - -
Zichová Lada Mal
Kelnarová Nela - - - - - - - - -
Wiesnerová Renata - - - - - - - - - - - -
Zwettlerová Iva - - - - - - - - - - - -
Stančíková Markéta - - - - - - - - - - - -
Vaňková Iveta - - - - - - - - - - - -
Volková Kateřina - - - - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
tělV Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Adamuška Karel
2 Suplovací pohotovost  
Bilová Martina
2 supl. (Hen nem) M 9.C Pří
Břoušková Hana
5 změna Aj 8.C (Aj1) Poč
5 spojeno (Foj nem) In 8.C (Aj2) Poč
Dočkalová Zdenka
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Erbanová Polociková Anna
1 spojeno (Obo nem) M 6.B (Aj1) Fyz
1 změna Čj 6.B (Aj2) Fyz
2 spojeno (Obo nem) M 6.B (Aj2) Fyz
Farkašová Barbora
1. - 2. les.Obecný pedagogický dohled
Garzina Petr
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Goláňová Eva
4 supl. (Dol lék) Fy 9.B Fyz
Hrstková Magdalena
5 supl. (Kug PedD) Aj 2.B (Aj1) 2.C
5 spojeno (Klo nem) Aj 2.B (Aj2)+ 2.C
před 3. hod dohled šatna a bufet  
Jíchová Irena
1 odpadá Čj 3.A
2 odpadá M 3.A
3 odpadá Pr 3.A
4 odpadá Čj 3.A
5 odpadá Hv 3.A
Klimek Jaromír
4 Suplovací pohotovost  
6 supl. (Klo nem) Aj 8.C (Aj2) Poč
6 spojeno (Foj nem) In 8.C (Aj1) Poč
před 7. hod dohled šatna a bufet  
před 3. hod dohled šatna 1.st  
Krumpholzová Barbora
1 supl. (Sim. PedD) M 5.A 5.A
1 odpadá Čj 3.B
2 odpadá Čj 3.B
3 supl. (Šku nem) Aj 5.A (Aj2) 5.A
3 odpadá M 3.B
4 supl. (Sim. PedD) Čj 5.A 5.A
4 odpadá Pr 3.B
5 supl. (Sim. PedD) Čj 5.A 5.A
5 odpadá Vv 3.B
Kubáňová Gabriela
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Kulišťáková Veronika
2 spojeno (Šku nem) Nj 8.C (Čj)+ 8.B
3 supl. (Dol lék) Fy 8.B 8.B
Malúšková Alena
1 supl. (Doč PedD) Čj 5.B 5.B
1 odpadá Čj 3.C
2 supl. (Doč PedD) M 5.B 5.B
2 odpadá M 3.C
3 supl. (Zich lék) Čj 5.B (Aj1) 5.B
3 spojeno (Doč PedD) Čj 5.B (Aj2) 5.B
3 odpadá Pr 3.C
4 supl. (Doč PedD) Vv 5.B 5.B
4 odpadá Čj 3.C
5 supl. (Doč PedD) Vv 5.B 5.B
6 Šatna  
Mazáčová Martina
3 supl. (Klo nem) Aj 6.B (Aj1) Poč
před 5. hod dohled I.patro  
Navrátil Lukáš
před 4. hod dohled I.patro  
Ondruchová Marcela
1. - 2. les.Obecný pedagogický dohled
Pelcová Alžběta
4 spojeno (Klo nem) Čj 4.B (Aj1) 4.B
Sochorová Helena
1 spojeno (Bis nem) M 6.A (MČj1) děj
2 změna Čj 6.A (MČj1) děj
2 spojeno (Bis nem) M 6.A (MČj2) děj
Strážnická Karla
1. - 2. les.Obecný pedagogický dohled
Šimčíková Lenka
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Vašutová Miroslava
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Veselá Jana
4 supl. (Obo nem) M 8.C 8.C
Zavičáková Pavlína
2 spojeno (Sim. PedD) Čj 5.A (MČj1) Poč
Wiesnerová Renata
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Zwettlerová Iva
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Bortlová Kamila
3 supl. (Foj nem) Tv 8.A (Chl)+ mim
4 supl. (Foj nem) Tv 8.A (Chl)+ mim
Mikulášková Klára
1 supl. (Foj nem) Tv 9.B (Chl)+ tělM
2 supl. (Foj nem) Tv 9.B (Chl)+ mim
3 supl. (Obo nem) M 9.A 9.A
Stančíková Markéta
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Těžká Ludmila
1 supl. (Dol lék) Fy 7.A Vv
Vaňková Iveta
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Volková Kateřina
-1. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
Chrástecký Zdeněk
1 změna Tv 9.B (Dív)+ mim
5 odpadá Tv 2.C
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1. - 2. les. beseda
1.B
1. - 2. les. beseda
1.C
1. - 2. les. beseda
2.A
5 Aj Aj2 2.C spojí Hrs (Klo)
-1. - 10. les. lyžařský výcvik
2.B
5 Aj Aj1 2.C supluje Hrs (Kug)
5 Aj Aj2 2.C spojí Hrs (Klo)
2.C
-1. - 10. les. lyžařský výcvik
3.A
-1. - 10. les. lyžařský výcvik
3.B
-1. - 7. les. lyžařský výcvik
3.C
-1. - 10. les. lyžařský výcvik
4.B
4 Čj Aj1 4.B spojí Pel (Klo)
5.A
1 M 5.A supluje Kru (Sim.)
2 Čj MČj1 Poč spojí Zav (Sim.)
3 Aj Aj2 5.A supluje Kru (Šku)
4 Čj 5.A supluje Kru (Sim.)
5 Čj 5.A supluje Kru (Sim.)
5.B
1 Čj 5.B supluje Mal (Doč)
2 M 5.B supluje Mal (Doč)
3 Čj Aj1 5.B supluje Mal (Zich)
3 Čj Aj2 5.B spojí Mal (Doč)
4 Vv 5.B supluje Mal (Doč)
5 Vv 5.B supluje Mal (Doč)
6.A
1 M MČj1 děj spojí Soch (Bis)
2 Čj MČj1 děj změna Soch
2 M MČj2 děj spojí Soch (Bis)
6.B
1 M Aj1 Fyz spojí Pol (Obo)
1 Čj Aj2 Fyz změna Pol
2 M Aj2 Fyz spojí Pol (Obo)
3 Aj Aj1 Poč supluje Maz (Klo)
5 Vv odpadá (Bis)
6 Vv odpadá (Bis)
7.A
1 Fy Vv supluje Těž (Dol)
8.A
2 Nj Čj 8.B spojí Kul (Šku)
3 Tv Chl mim supluje Bor (Foj)
4 Tv Chl mim supluje Bor (Foj)
8.B
2 Nj Čj 8.B spojí Kul (Šku)
3 Fy 8.B supluje Kul (Dol)
8.C
2 Nj Čj 8.B spojí Kul (Šku)
4 M 8.C supluje Ves (Obo)
5 Aj Aj1 Poč změna Břo
5 In Aj2 Poč spojí Břo (Foj)
6 Aj Aj2 Poč supluje Kli (Klo)
6 In Aj1 Poč spojí Kli (Foj)
9.A
1 Tv Chl tělM supluje MikK (Foj)
1 Tv Dív mim změna Chr
2 Tv Chl mim supluje MikK (Foj)
3 M 9.A supluje MikK (Obo)
9.B
1 Tv Chl tělM supluje MikK (Foj)
1 Tv Dív mim změna Chr
2 Tv Chl mim supluje MikK (Foj)
4 Fy Fyz supluje Gol (Dol)
9.C
2 M Pří supluje Bil (Hen)
3 Tv Chl mim supluje Bor (Foj)
4 Tv Chl mim supluje Bor (Foj)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou