Events 6/1/2022 - 6/30/2022

  • 1/6
    Wednesday
    Branný den
    Pevnost poznání
    3.C, 4.B Pel, Mal
  • 2/6
    Thursday
    Okresní kolo v atletickém čtyřboji
    08:00 - 13:30 atletický stadion VM, vybraní žáci 2. stupně
    Den dětí
    15:00 - 17:00 zábavné odpoledne pro žáky a rodiče, Vol
  • 3/6
    Friday
    Konference vedoucích pracovníků
    Praha
  • 4/6
    Saturday
  • 5/6
    Sunday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
  • 6/6
    Monday
    Hvězdárna 5.A 5.B
    Šimčíková, Dočkalová
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
    zkouška na Zahradní slavnost
    10:00 - 11:30
  • 7/6
    Tuesday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
    Vybíjená krajské kolo
    08:00 - 13:00 4.-5. ročník, Jích
    ADKU - školení roboti
    13:00
    Schůzka ZZ budoucích 1. tříd
    16:00
  • 8/6
    Wednesday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
    Školení Zlín Hendrych
    Květnaté louky
    exkurze pro pedagogy
    Okresní kolo v minifotbalu
    08:00 - 13:30 vybraní žáci 8. a 9. tříd fotbalový stadion VM
  • 9/6
    Thursday
    Atletický trojboj - okresní kolo
    stadion VM, Jích
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
  • 10/6
    Friday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
    Ekocentrum
    2.B , Mich
    VKV 2. stupeň
    12:00 - 16:00
  • 11/6
    Saturday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
  • 12/6
    Sunday
    Erasmus+ Chorvatsko
    Vybraní žáci
  • 13/6
    Monday
  • 14/6
    Tuesday
    Řekni drogám NE
    beseda pro 5., 7., a 8. ročník 1. vyuč. hodina 7.A 2. vyuč. hodina 7.B 3. vh 5.B 4. vh 5.A 5. vh 8.A + 8.B Inf 6. vh 8.C + 8.B Inf učitelé uvedených hodin dohlíží na žáky při besedě
    Minifotbal chlapců - krajské kolo
    Kroměříž
    Květnaté louky
    výjezd vybraných žáků
  • 15/6
    Wednesday
    Branný závod pořádaný SPŠS
    08:00 - 12:00 vybraní žáci 9. roč., hřiště ZŠ Šafaříkova
    Galaxie
    12:00 - 16:00 školní klub, Vol
  • 16/6
    Thursday
    Zápis do 1. tříd pro cizince
    12:00 - 18:00
    Klasifikační porada, pedagogická rada
    14:10 sborovna
  • 17/6
    Friday
    Atletický trojboj - krajské kolo
    stadion VM, Jích
    zkouška na Zahradní slavnost
    09:00 - 10:30
    VKV 2. stupeň
    12:00 - 16:00
  • 18/6
    Saturday
    Holešovská regata
    Vol
  • 19/6
    Sunday
  • 20/6
    Monday
    Výchovně-vzdělávací pobyty a výlety
    Školení robotel
    08:55 - 09:40 učitelé cizích jazyků
  • 21/6
    Tuesday
    Dravci
    1.st, 2.st v 9:30 na ZŠ Žerotínova
    Výchovně-vzdělávací pobyty a výlety
  • 22/6
    Wednesday
    Výchovně-vzdělávací pobyty a výlety
  • 23/6
    Thursday
    Výchovně-vzdělávací pobyty a výlety
    Knihovna
    08:00 - 09:40 předání knihy, začátek8:15
  • 24/6
    Friday
    Výchovně-vzdělávací pobyty a výlety
    Knihovna
    08:00 - 09:40 předání knihy, začátek 8:15
    Knihovna
    10:00 - 11:40 předání knihy, začátek 10:00
  • 25/6
    Saturday
  • 26/6
    Sunday
  • 27/6
    Monday
    Generálka na Zahradní slavnost
    10:00
  • 28/6
    Tuesday
    Zahradní slavnost
    15:00 1. vystoupení 15:00 2. vystoupení 16:15
  • 29/6
    Wednesday
    Sportovní utkání učitelů s deváťáky
    Pedagogicka rada a provozní porada
    13:00
  • 30/6
    Thursday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"