Plán akcí 1/1/2020 - 1/31/2020

  • 1/1
    Wednesday
  • 2/1
    Thursday
  • 3/1
    Friday
  • 4/1
    Saturday
  • 5/1
    Sunday
  • 6/1
    Monday
  • 7/1
    Tuesday
  • 8/1
    Wednesday
    Lyžařský kurz 1. roč.
    Sachova studánka
    Setkání CKP
    14:00 - 16:00 Tema Brigitte Sindelarova - Deficity dílčích funkcí
  • 9/1
    Thursday
    Lyžařský kurz 1. roč.
    Sachova studánka
    Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo
    11:50 - 12:35 vybraní žáci 2. stupně - písemná část 1. kategorie,
    Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo
    14:00 - 14:45 vybraní žáci 2. st., písemná část, 2. kategorie
  • 10/1
    Friday
    Lyžařský kurz 1. roč.
    Sachova studánka
  • 11/1
    Saturday
  • 12/1
    Sunday
  • 13/1
    Monday
    Lyžařský kurz 1. roč.
    Sachova studánka
  • 14/1
    Tuesday
    Lyžařský kurz 1. roč.
    Sachova studánka
    Dějepisná olympiáda - okresní kolo
    zámek Vsetín
    DVPP Zlín
    Hen
  • 15/1
    Wednesday
    Lyžařský kurz 2.-3. roč
    Sachova studánka
    Florbal - krajské kolo
    vybraní žáci 8. a 9. roč., Uherský Brod
    Porada vedení
    07:30 - 08:00
    Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo
    13:00 - 16:00 ústní část 1. a 2. kategorie
    Neposeda
    15:00 - 17:00
  • 16/1
    Thursday
    Lyžařský kurz 2.-3. roč
    Sachova studánka
    Seminář Erasmus +
    Klasifikační porada
    14:10 - 16:00
  • 17/1
    Friday
    Lyžařský kurz 2.-3. roč
    Sachova studánka
  • 18/1
    Saturday
    šprtec Zábřeh
  • 19/1
    Sunday
  • 20/1
    Monday
    Lyžařský kurz 2.-3. roč
    Sachova studánka
    Olympiáda ze zeměpisu
    11:50 - 13:30 školní kolo
  • 21/1
    Tuesday
    Lyžařský kurz 2.-3. roč
    Sachova studánka
    Školení - kariérové poradenství
    Vyhlášení soutěže O poklad strýca Juráša
    12:45 - 14:45 Malý sál, knihovna VM
  • 22/1
    Wednesday
    Školení Praha
    Olympiáda ČJ - okresní dolo
    GFP VM
  • 23/1
    Thursday
    Školení Praha
    Lyžařský kurz 7. roč.
    různé sjezdovky v okolí (Mezivodí, Soláň, Kyčerka, Karolinka)
    Pasování do čtenářského řádu
    10:00 - 11:40 1. třídy, knihovna, Ond
  • 24/1
    Friday
    Lyžařský kurz 7. roč.
    různé sjezdovky v okolí (Mezivodí, Soláň, Kyčerka, Karolinka)
  • 25/1
    Saturday
    Florbalový turnaj TM Stav CUP
    08:00 - 17:00 Vsetín, zimní stadion
  • 26/1
    Sunday
  • 27/1
    Monday
    Lyžařský kurz 7. roč.
    různé sjezdovky v okolí (Mezivodí, Soláň, Kyčerka, Karolinka)
  • 28/1
    Tuesday
    Přehazovaná
    4.-5. ročník, ZŠ Křižná
    Lyžařský kurz 7. roč.
    různé sjezdovky v okolí (Mezivodí, Soláň, Kyčerka, Karolinka)
    Mladý chemik
    laboratorní část ISŠ COP
    Šafík
    15:00 - 16:00
  • 29/1
    Wednesday
    Matematická olympiáda okresní kolo
    vybraní žáci, 5. a 9. roč.
    Lyžařský kurz 7. roč.
    různé sjezdovky v okolí (Mezivodí, Soláň, Kyčerka, Karolinka)
    Sdílení dílen
    08:00 - 11:00 PSŠStav 8.A+8.B
    KROS
    12:00 Zich
    Klub deskových her
    12:45 - 15:30 Vrtule, 9.B + klub
  • 30/1
    Thursday
    Přednáška pouštní krajiny (Jordánsko, Maroko)
    10:00 - 11:40 6., 7. roč. 40Kč, dozor učitelé dané třídy v danou hodinu
    Výdej výpisu z vysvědčení 1. stupeň
    10:55 - 11:40
    Výdej výpisu z vysvědčení 2. st.
    11:50 - 12:35
    Zkrácené vyučování 1. st
    11:50 - 13:30 1. st končí 4. hodinou - výdej výpisu z vysvědčení, odchod na oběd dle rozpisu
    Zkrácené vyučování 2. st
    12:45 - 15:30 2. stupeň končí 5. hodinou - výdej výpisu z vysvědčení, odchod na oběd dle rozpisu
    Pedagogická rada
    13:15 - 14:00
  • 31/1
    Friday
    Přípravný workshop VEX
    Praha

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"